Nowe spojrzenie na winietki

Z całą pewnością winietki stanowią ozdobę weselnego stołu. Coraz częściej są one urozmaicane i dostosowywane do dekoracji sali, czy też motywu przewodniego wesela, podkreślając oryginalny charakter przyjęcia. Warto dać ponieść się wyobraźni i stworzyć niestandardową propozycję, która mile zaskoczy naszych gości.

Jedynym ograniczeniem jest tutaj nasza wyobraźnia.

Poniżej kilka propozycji oryginalnych winietek, które mogą stanowić także podziękowanie dla gości. Post ten podzieliłam na dwie części – jeden mógłby być zbyt długi. 🙂

Klasyczne wizytówki
Papierowe kartoniki z nadrukowanymi nazwiskami urozmaicone nadrukiem nawiązującym do motywu przewodniego wesela. Proste i eleganckie rozwiązanie. Spodoba się każdemu.

Paper Project, Decoris

Słodkości nigdy zbyt wiele
Słodka babeczka, makaroniki, pierniki, cukierki, czy lizaki..możliwości jest wiele. Możemy je wykonać sami lub zamówić. Goście będą nimi zachwyceni. Zwłaszcza najmłodsi!

Decoris

Witaminki
Jedne z moich ulubionych! Można wykorzystać praktycznie każdy owoc. Do jabłka, cytryny, czy gruszki wystarczy doczepić karteczkę z nazwiskiem. Mniejsze owoce, takie jak borówki, porzeczki, czy agrest można umieścić w małym pudełeczku lub koszyczku. Wykorzystując cytryny lub limonki można postawić dodatkowo szklaną małą butelkę wody lekko gazowanej i kostkę cukru. W ten sposób każdy po powrocie do domu będzie mógł sam zrobić lemoniadę. Dzięki temu mamy ładną winietkę i zarazem praktyczne podziękowanie dla gości.

Projekt Ślub, Ochparty.pl

Bliżej natury
Jeżeli planujecie wesele w stylu rustykalnym ta propozycja jest idealna dla Was. Szyszki, plastry drewna, liście, gałązki z doczepioną karteczką, czy zioło lub roślina w doniczce – każdy z tych elementów nawiąże do stylu wesela i jednocześnie stworzy dekorację stołów weselnych.

Ilustratyw

Decoris

Winietka 3D? Czemu nie!
Możliwość wyboru koloru i czcionki sprawia, że każdy może dopasować winietkę do charakteru swojego wesela. Winietki wyglądają elegancko, ale jednocześnie nowocześnie i zaskakująco. Żałuję, że podczas organizacji naszego wesela nie trafiliśmy na ofertę takich winietek. Bardzo mocno byśmy rozważyli ich wykorzystanie!

3dpoint

Spodobała Wam się któraś z propozycji? 🙂

A.

Dodaj komentarz