Oryginalne zaproszenia

Rozwój branży ślubnej oraz coraz częstsze odchodzenie od tradycji młodych par przy organizacji ślubu i wesela, sprawiły, że zaproszenia zaczęły nabierać nowego znaczenia i przestały pełnić funkcję tylko informacyjną. Barwne, kreatywne i oryginalne zaproszenia stały się coraz popularniejsze. Estetyka zaczęła być równie ważna, a czasem i ważniejsza niż funkcja informacyjna.

W dzisiejszym poście przedstawię Wam kilka kreatywnych pomysłów na zaproszenia.  Można je wykorzystać zarówno na ślub, chrzciny, parapetówkę, czy urodziny.

Ponieważ wielkimi krokami zbliżają się 7 urodziny mojej siostrzenicy, w kolejnym poście skupię się na zaproszeniach na przyjęcia urodzinowe dla dzieci. 🙂

Niby klasyczne, ale…

No właśnie to „ale” robi tutaj wielką różnicę. Są to dopracowane w każdym najmniejszym szczególe, wykonane z sercem zaproszenia. Wygląd i styl zaproszenia możemy dowolnie wybrać dostosowując chociażby do tematu przewodniego przyjęcia weselnego, czy urodzinowego.

 BOHO design

BOHO design

Zaproszenie w rolce filmu

Jeżeli jesteście miłośnikami fotografii analogowej lub organizujecie wesele z motywem filmowym w tle, to zaproszenie w rolce pozwoli Wam podkreślić motyw wesela. Oryginalne i nietypowe – goście będą zachwyceni!

Paper Story

Winylowe zaproszenie

Wesele w stylu retro? Jesteście fanami płyt winylowych? Jeżeli tak, jest to idealne rozwiązanie dla Was. Informacje o Waszym wielkim dniu możecie umieścić na kopercie, w której umieszczona jest płyta lub bezpośrednio na niej. Bardzo pomysłowe rozwiązanie. Ja jestem na „tak”. 🙂

kg-design

Balonowe LOVE

Wszystkie informacje dotyczące naszego przyjęcia zapisane na balonie lub na karteczce umieszczonej w balonie, którą otrzymujemy po przebiciu balona. Bardzo pomysłowe rozwiązanie, które na 100% zaskoczy naszych gości.

Decoris

Słodyczy czar

To rozwiązanie przypadnie do gustu chyba prawie każdemu. W końcu kto z nas nie lubi czekolady. 🙂 W tym przypadku wszystkie informacje umieszczone zapisane są na opakowaniu czekolady.

najlepszezaproszenia.pl

List w butelce

Zaproszenie w formie listu umieszczone w butelce. Jeżeli organizujecie w stylu marynarskim jest to idealne rozwiązanie dla Was. 🙂 Tajemnicze, zaskakujące i zdecydowanie bardzo pomysłowe rozwiązanie.

Decoris

Co sądzicie o tego typu zaproszeniach? 🙂

A.

Dodaj komentarz