Podziękowania dla gości

Jeżeli poszukujesz pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na wesele, urodziny, parapetówkę, czy chrzest ten post jest właśnie dla Ciebie. 🙂

Możliwości i pomysłów na upominki jest bardzo wiele. Niektóre z nich możemy wykonać samemu, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Poniżej przedstawiam kilka propozycji, które spodobały mi się najbardziej.

Puzzle

Propozycja idealna nie tylko dla dzieci. W końcu kto z nas nie lubi chociaż na chwilę stać się dzieckiem? 🙂 Format i grafikę możemy wybrać sami, dostosowując ją do okazji. Bardzo kreatywna i zaskakująca propozycja.

soap bubble

Sukulenty w doniczce

Eleganckie i praktyczne rozwiązanie. Po przyjęciu goście zabierają roślinę do domu i mają wspaniałą pamiątkę oraz dekorację mieszkania, czy domu. Zdecydowanym plusem jest fakt, że sukulenty są łatwe w uprawie i tolerancyjne na zaniedbania. Oczywiście istnieje możliwość wyboru innych roślin, zależnych od sezonu, czy naszych upodobań. 🙂

lewe: Cudowianki, prawe: Cudowianki / fot. www.piqsell.pl

Słodkości

Tutaj możliwości jest wiele. Muffinki, lizaki, cukierki, migdały w czekoladzie, pierniki…na co tylko macie ochotę. Niektóre z tych propozycji możecie wykonać sami. Dodajcie spersonalizowaną karteczkę z podziękowaniem i upominek gotowy.

Cudowianki

Mini alkohol

Jest to proste i efektowne rozwiązanie. Jeżeli sami potraficie zrobić cytrynówkę, malinówkę, wino, czy inny alkohol, prezent ten dodatkowo zyska na wyjątkowości. Jeżeli nie, wystarczy zakupić miniaturowe alkohole i przyczepić karteczkę z podziękowaniem lub wydrukować i przykleić spersonalizowaną etykietę. Goście na pewno będą zadowoleni.

Cudowianki

Magnes

Jestem ogromną fanką magnesów. Staram się z każdego wyjazdu przywozić magnes. Następnie przywieszam go na lodówce i przypomina mi o odwiedzonym miejscu. Magnes jako upominek dla naszych gości to świetny pomysł, który będzie przypominał o wspólnie spędzonym czasie. Sami możemy wybrać grafikę i napis, który ma znaleźć się na magnesie. Jest to bardzo kreatywna propozycja, która na pewno zachwyci naszych gości.

polka studio

Dżemy, miody i powidła

Małe słoiczki z dżemem lub miodem to bardzo popularne w ostatnim czasie rozwiązanie. Nie ma co się dziwić. Jest to bardzo ładny i przy okazji słodki prezent. Jeżeli sami potraficie przygotować dżem lub usmażyć powidła – działajcie! 🙂

Decoris

Herbata w probówce

Herbata umieszczona w probówce, do której doczepiona zostaje etykieta z podziękowaniem, z pewnością umili Waszym gościom jakiś wieczór i przy okazji pozwoli wspominać wspaniałe chwile spędzone podczas wspólnego przyjęcia. Jest to zdecydowanie bardzo elegancki i praktyczny upominek.

3dpoint

Jak to było u nas?

Staraliśmy się zorganizować wesele nawiązujące do motywu podróży i takich także poszukiwaliśmy upominków. Pomysłów było kilka. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zawieszki do bagażu, na których wpisuje się imię, nazwisko, adres i numer telefonu w przypadku zaginięcia bagażu. Do zawieszek przyczepiliśmy karteczki z podziękowaniem za przybycie. Upominki umieściliśmy w walizce.

fot. Wedding Busters – Fotografia Ślubna

Który z pomysłów na upominek dla gości podoba Wam się najbardziej? 🙂

A.

Dodaj komentarz