Powrót do pisania

Mówi się, że nowy rok to idealna okazja na zmiany. Z każdej strony odbieramy sygnały, że to „TEN” czas. Pięć kilogramów mniej, poprawa relacji z bliskimi, zdrowa dieta… i wiele, wiele innych stawiamy sobie postanowień.

Wchodząc w rok 2018 nie miałam wielu postanowień. Stwierdziłam, że im mniej, tym lepiej – na pewno łatwiej będzie o ich realizację. Rok 2017 był zarówno cudowny, jak i bardzo ciężki dla mnie. Dlatego też wchodząc w ten rok byłam pełna optymizmu i pozytywnej energii.

Powrót do pisania na blogu jest jednym z moich nielicznych postanowień na 2018 rok. Dlatego witam Was po długiej przerwie i zapewniam, że wracam ze zdwojoną siłą. Tematyka bloga ulegnie małym zmianom, które wynikają ze zmian zachodzących w moim życiu. Oprócz wpisów dotyczących organizacji przyjęć, przepisów kulinarnych, możecie spodziewać się wpisów związanych z przygotowaniem do pojawienia się na świecie nowego Człowieczka. Będą to wpisy zarówno o przygotowywaniu się do dnia Jego pojawienia, jak i odnajdywaniu się w nowej rzeczywistości.

Mam nadzieję, że będziecie ze mną i razem będziemy tworzyli tutaj wyjątkowe miejsce.

Serdecznie zapraszam!
A

Dodaj komentarz