Pierwszy wpis

Kolejny blog?

Od dłuższego czasu chodził za mną pomysł pisania bloga. Tak, jestem kolejną osobą która o tym myślała! Nie potrafiłam jednak do końca określić jego tematyki. Wiedziałam jednak, że chciałabym pisać o ślubach i kulinariach. Jako, że jedno z drugim wiąże się w bardzo małym stopniu nigdy nie zapadła ostateczna decyzja. Brak odwagi i strach przed brakiem sumienności sprawiły, że pomysł pisania bloga został odłożony „na później”.

Nadszedł w końcu dzień, w którym zmobilizowałam się i postanowiłam przestać wybierać pomiędzy dwoma tematykami. Stąd pomysł stworzenia tego miejsca.

Przygotowań czas

Będę opowiadała tutaj zarówno o przygotowaniach, które na co dzień zaprzątają mi głowę, jak i o tych które towarzyszyły mi rok temu podczas przygotowań do ślubu. Chciałabym też stworzyć tutaj miejsce, w którym Wy będziecie opowiadali o swoich przygotowaniach.

Po co?

Powód jest prosty… Bez względu na to na jakim etapie życiowym jesteśmy przygotowania towarzyszą nam codziennie. Egzamin, randka, weekend, urodziny, ślub, narodziny dziecka, nowy dom/mieszkanie…Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność. Oczywiście zdarza się, że przygotowania wiążą się z nerwami i stresem, a tym samym nie są niczym przyjemnym. Spróbujmy jednak razem zaplanować przygotowania. Razem raźniej.

Zostańcie ze mną tutaj na dłużej i stwórzmy wspólną historię. Opowiedzcie mi do czego teraz się przygotowujecie i na co czekacie.

A.

Dodaj komentarz